Premiera filmu „PKanoe: ścigając marzenia” oraz WORK&PIZZA dla studentów kół naukowych PK

Plakat

Zapraszamy wszystkich członków akademickiej społeczności Politechniki Krakowskiej na wydarzenie składające się z dwóch części:

1. Premiera filmu dokumentalnego „PKanoe – ścigając marzenia”, poświęconego dwuletniej pracy zespołu studenckiego nad budową kajaka z betonu i wyjazdowi do Niemiec na zawody w czerwcu 2022 roku.

Po wyświetleniu filmu odbędzie się przerwa kawowa, podczas której będzie można spotkać się z twórcą oraz bohaterami filmu z Koła Naukowgo FOOTPRINT.

2. Od godziny 14.30 zacznie się WORK & PIZZA, czyli spotkanie robocze WYŁĄCZNIE dla studentów z kół naukowych działających na Politechnice Krakowskiej.

Chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o email do dn. 17.10 do g. 15 na adres futurelab@pk.edu.pl, w którym napiszcie, w której części wydarzenia chcecie wziąć udział (1, 2 lub w obydwu), podajcie swoje imię i nazwisko oraz nazwę swojego koła naukowego. Uprzejmie prosimy, by każde z kół reprezentowały maksymalnie 2 osoby.