Podsumowanie naboru 2021/2022

Plakat: konkurs na projekty studenckie

Niezwykle miło nam poinformować, że kolejny już nabór konkursowy projektów studenckich cieszył się ogromnym zainteresowaniem najambitniejszych studentów Politechniki Krakowskiej! Otrzymaliśmy aż 26 wniosków, a w skład zgłoszonych grup wchodzi aż 218 studentów PK.

Pomysły, jak zwykle, innowacyjne, kreatywne, czasem wręcz rewolucyjne w swoich dziedzinach! Jako ciekawostkę możemy dodać, że w multidyscyplinarnych zespołach są studenci wszystkich wydziałów PK, mniej więcej po równo jeśli chodzi o liczby, ale podium przedstawia się następująco:

🏅Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej – 48 studentów
🥈Wydział Architektury – 47 studentów
🥉Wydział Mechaniczny – 44 studentów

Teraz pora na prace Rady Naukowej FutureLab i wyłonienie najlepszych projektów, które otrzymają granty na realizację w ciągu najbliższego roku. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas i zaangażowali się w przygotowanie wniosków projektowych. Dziękujemy zarówno studentom, jak i opiekunom naukowym, bez których sprawna realizacja projektów nie byłaby możliwa.

Wyniki prac Rady Naukowej FL postaramy się ogłosić jeszcze przed świętami.