Praca w FutureLab

Grafika: laptop i notatnik

Politechnika Krakowska ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

w FutureLab PK w wymiarze 1 etatu.

FutureLab PK to nowa jednostka Politechniki Krakowskiej, która będzie zajmowała się wsparciem studentów współpracujących w zespołach projektowych, a także upowszechnianiem ich osiągnięć naukowych. Do naszego zespołu szukamy kreatywnej osoby na stanowisko specjalisty ds. organizacji szkoleń.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• nawiązywanie kontaktów z podmiotami zewnętrznymi (firmami i instytucjami) zainteresowanymi współpracą ze studenckimi zespołami projektowymi FutureLab;
  • dostosowywanie zakresu szkoleń i warsztatów grup projektowych do profilu uczelni oraz tematyki prowadzonego przedsięwzięcia;
  • wyszukiwanie ofert firm szkoleniowych;
  • administracyjna współpraca z opiekunami merytorycznymi z PK oraz mentorami z przemysłu w zakresie wypełniania dokumentacji;
  • współpraca z innymi jednostkami PK oraz organizacjami uczelniami w zakresie promocji efektów projektów studenckich oraz dalszej kariery zawodowej uczestników grup projektowych;
  • pomoc w organizacji wydarzeń promujących osiągnięcia studentów;

Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe;
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 3 lata;
  • udokumentowane doświadczenie marketingowe;
  • znajomość social mediów (np. prowadzenie funpage firmowych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Dodatkowe wymagania:

• komunikatywność i kreatywność
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych;
  • znajomość programów graficznych

Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia); list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych, przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7:00-15:00 w terminie do 13.09.2019 r. Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: dotyczy konkursu na stanowisko Specjalista ds. organizacji szkoleń w FutureLab.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach  27.09-11.10.2019 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.