);

3 wolne miejsca w Projekcie Specjalnym

FutureLab PK

3 wolne miejsca w Projekcie Specjalnym

Dołącz do grupy, która zaprojektuje FutureLab! Zgłoś się do 25.11.

Lada chwila startujemy z urządzaniem naszych pomieszczeń i mamy jeszcze wolne miejsca w ramach Projektu Specjalnego. Troje chętnych studentów kierunków: Architektura lub Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego na PK zapraszamy do wspaniałej drużyny!

Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 27.11.2019 r. w godz. 14-17 w naszym lokalu (ul. Lea 114, lok. 160 (bud. C). Chętnych prosimy o zgłoszenie do 25.11 na adres mailowy: futurelab@pk.edu.pl Napiszcie kilka słów o tym, na jakim wydziale i roku studiujecie, dlaczego chcecie dołączyć do projektowania FutureLab i podajcie swój numer telefonu.

Wraz z ekspertami naukowymi i mentorami biznesowymi przygotowaliśmy konkretny, wszechstronny i bogaty harmonogram prac. Dzięki niemu uczestnicy Projektu Specjalnego zyskają umiejętności w zakresie projektowania wnętrz i w efekcie – stworzą wspólnie z ekspertami gotowy do wdrożenia projekt wyposażenia FutureLab.

Harmonogram Projektu Specjalnego obejmuje m.in.:

  • Prezentacje, wykłady i ćwiczenia praktyczne z zakresu projektowania funkcjonalności pomieszczeń,
  • Wyjazd studyjny do Wrocławia i zapoznanie się z nowoczesnymi rozwiązaniami wybitnie zaprojektowanych przestrzeni coworkingowych,
  • Szkolenie dot. rozwiązań i technologii związanych z perfekcyjną akustyką,
  • Prezentację rozwiązań i technologii profesjonalnego oświetlenia wraz z wyjazdem studyjnym,
  • Prezentację / wykład na temat psychologii urządzania wnętrz,
  • Szkolenie z zakresu autoprezentacji, pracy przed kamerą, redukcji stresu, promowania własnych osiągnięć.

Udział w Projekcie Specjalnym FutureLab to szansa na rozpoczęcie przygody z projektowaniem wnętrz od najbardziej efektywnej, czyli praktycznej strony. Sami uczestnicy stworzą idealną kreatywną przestrzeń dla siebie i innych studentów.

Gorąco zapraszamy!

 

Skip to content