);

WAŻNE: Czasowa zmiana sposobu pracy FutureLab

FutureLab PK

WAŻNE: Czasowa zmiana sposobu pracy FutureLab

Z uwagi na zawieszenie zajęć związane z pandemią wywołaną przez koronawirusa – do 14 kwietnia FutureLab przechodzi na pracę zdalną.

We wszelkich sprawach prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub mailowy.

FutureLab PK
futurelab@pk.edu.pl

Monika Firlej-Balik
mfb@pk.edu.pl

Adam Sadło
adam.sadlo@pk.edu.pl

WAŻNE INFORMACJE:

❗️Zajęcia zawieszone do dnia 14 kwietnia br.
❗️Odwołuje się także wydarzenia o charakterze otwartym: konferencje, sympozja, imprezy kulturalne, artystyczne i sportowe organizowane przez Politechnikę Krakowską oraz na terenie Politechniki Krakowskiej przez podmioty zewnętrzne, których przeprowadzenie planowano w okresie od 12 marca do 14 kwietnia 2020 r.

❗️Zaleca się studentom i doktorantom, aby na okres zawieszenia zajęć dydaktycznych wyjechali z akademików do miejsca zamieszkania.
❗️ALE wyjazd powinien być poprzedzony wypełnieniem karty lokalizacyjnej i złożeniem jej u kierownika DS. lub w recepcji DS. Zalecenie to nie dotyczy obcokrajowców (karta znajduje się w zarządzeniu nr 23 na stronie uczelni.

Zapoznajcie się z ZARZĄDZENIEM NR 23 REKTORA POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ im. Tadeusza Kościuszki z dnia 11 marca 2020 r. znak R.0201.29.2020 w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-CoV-2
👉 https://bit.ly/2W4GJC7

W zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej oraz decyzji władz państwowych okres zawieszenia zajęć może ulec zmianie.