Zaprojektuj przestrzeń FutureLab!

Zaprojektuj z nami Futurelab

Zdobądź bezcenne doświadczenie w obszarze nowoczesnego designu!

Chętnych studentów kierunków: Architektura oraz Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego na PK zapraszamy do udziału w specjalnym projekcie.

Stwórz z nami przestrzeń wspólną, sale szkoleniowe i warsztatowe, taras oraz otoczenie budynku. Nie wymagamy doświadczenia! Udział w projekcie może być początkiem Twojej profesjonalnej przygody z architekturą wnętrz. Pod opieką ekspertów i praktyków nauczysz się ergonomii, oświetlenia, doboru barw, co jest podstawą pracy jako dekorator.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 6 listopada 2019 na adres mailowy: futurelab@pk.edu.pl

Podaj imię i nazwisko, rok i kierunek studiów. Napisz też w maksymalnie 3 zdaniach, dlaczego chciałbyś / chciałabyś wziąć udział w tym specjalnym projekcie.

Co zyskujesz?

• Doświadczenie w projektowaniu wnętrz
  • Certyfikat FutureLab
  • Świetną atmosferę współpracy